Årsmöte torsdag 2 maj kl 18:30 i skidstugan.


Kära medlemmar i Valbackens Alpina Förening,

Det är med stor glädje vi inbjuder er till vårt årliga årsmöte som kommer att äga rum på torsdag den 2 maj klockan 18:30 i skidstugan. Detta är en viktig tidpunkt för vår förening då vi får möjligheten att sammanfatta det gångna årets framgångar och utmaningar, samt planera för framtiden tillsammans.

Vi värdesätter ert engagemang och närvaro, oavsett om ni har varit medlemmar länge eller precis anslutit er till vår gemenskap. Det är genom er närvaro och era åsikter som vi kan forma och utveckla föreningen till det bästa för våra medlemmar.

Vi ser fram emot en givande och gemytlig kväll tillsammans där vi kan reflektera över det gångna året och blicka framåt mot nya spännande projekt och utmaningar.

Varmt välkomna till Valbackens Alpina Förenings årsmöte!